یکشنبه, ۲۲ فروردین , ۱۴۰۰

هنرمند / بند : رضا بهرام کشور : ایران نام سینگل : گل مریم ژانر : پاپ سال انتشار : 2020 بیت ریت : 320K مدت زمان : 00:03:34 تعداد ترک های آلبوم : 1

رضا بهرام ( زاده ۲۰ دی ۱۳۷۰ یزد) خواننده سبک پاپ و اهل کشور ایران است وی ۲۸ سال سن دارد و در تهران زندگی می کند. وی هم اکنون فعالیت زیادی در موسیقی دارد و کنسرت های زیادی را برگذار می کند می توان گفت که یکی از خواننده های مطرح ایران شده است.

 

نام اصلی رضا بهرام رو شاید خیلی از شما ها نمیدونید و حتی نمیدونستید که رضا بهرام یک اسم هنری برای این فرد است. رضا هلاورجانی محصل رشته ی مدیریت مالی در دانشگاه علم و فرهنگ یزد میباشد. او در خانواده ای سه نفره به دنیا آمد. او همچنین دارای یک خواهر بزرگتر از خودت هست که با همدیگر یک خانواده ی پنج نفره رو تشکیل دادن.

 

زندگینامه رضا بهرام : ظاهرا او مجرد است و هنوز ازدواج نکرده. اون با تشویق های پدرش وارد خوانندگی شد. پدر او در سال ۱۳۸۴ فوت کرده و این یکی از دلیل های کناره گیری رضا بهرام از دنیای خوانندگی بود. او حتی به تیم فولاد یزد پیوسته و تونست به صورت موقت به تیم فولاد خوزستان بره اما در این تیم دچار مصدومیت شد و بعد از کناره گیری از فوتبال دوباره به دنیای خوانندگی برگشت. گریه ی اخیر او در کنسرتش نشان میدهد که علاقه ی زیادی به پدرش داشته و یقینا ادامه ی کنسرت برای او سخت بوده اما کنسرت را تا پایان مدیریت کرد.

 

علت موفقیت رضا بهرام : رضا بهرام دارای صدای خاص و زیبایی است و توانسته در اجرا های لایو و کنسرت هایش این رو بر همگان ثابت کنه. او توانسته با اجرای تلفیقی موسیقی مخاطبان زیادی را مجذوب خود کند. اگر شما هنوز با این خواننده آشنایی کامل ندارید حتما همین الان اقدام به دانلود آهنگ های این خواننده بکنید.


ترک های پیشنهادی
گل مریم

لینک های دانلود

نام آهنگ :گل مریم

متن آهنگ رضا بهرام – گل مریم

ای گل مریم خوابتو دیدم

باز توی رویایی دلنشین و دلباز

گفتم از عشق و ساده خندیدی

میوه ی عشقو از دلم چیدی

اما یک لحظه بی تو بارون شد فهمیدم خوابم دنیا زندون شد

این گل مال منه دس به شاخه هاش نزنید

این گل مال منه از گلبرگاش دل بکنید

این گل مال منه دس به شاخه هاش نزنید

این گل مال منه از گلبرگاش دل بکنید

این بار که میای بارونو بیار رو شنه ی من

تو خونه ی من درداتو بذار

درداتو بذار رو شونه ی من شاید که خزون

رفتش بی نشون از باغ بهار

این گل مال منه دس به شاخه هاش نزنید

این گل مال منه از گلبرگاش دل بکنید

این گل مال منه دس به شاخه هاش نزنید

این گل مال منه از گلبرگاش دل بکنید

پیشنهادی

نظرات

هیچ نظری وجود ندارد